fbpx

«Теплі» Кредити

Серед них «теплі» кредити від Ощадбанку та Укргазбанку. Урядова програма дає можливість отримати кошти на матеріали та техніку для забезпечення енергозбереження та енергоефективності осель.

Скористатися програмою можуть різні категорії громадян. Наприклад, членам об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, серед яких є пільговики, держава компенсуватиме від 40 до 70% від тіла кредиту, учасникам інших ОСББ – 40%, фізичним особам – 35%.

Кредит надається в межах від 1 тис. до 50 тис. грн., початковий внесок – 10%. Регламентований державою термін погашення позики – від 1 до 3 років. Річні відсотки – 24,5%, можливе дострокове погашення.

ПП ‘’Термобуд ПП’’ має всі необхідні сертифікати, які дають підстави її клієнтам отримувати «теплі» кредити.

Схема отримання кредитних коштів
Для отримання кредиту потрібно надати банку:

рахунок-фактуру на матеріали;
паспорт;
ідентифікаційний код;
довідку про доходи.

Наступним етапом є перевірка банком платоспроможності клієнта й укладання з ним кредитного договору та подальше перерахування суми кредиту на рахунок продавця чи виконавця робіт. Далі отримувач кредиту надає банку чек або видаткову накладну, а банк, своєю чергою, формує зведений реєстр кредитів і подає його до Держагентства з енергоефективності. Останнє перераховує кошти на компенсацію кредиту банку, а банк зараховує їх на рахунок фізичної особи.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!