fbpx

IQ energy

Оформіть кредит в банків партнерів програми: ОТП Банку, Райффайзен Банку Аваль або УкрСиббанку на суму до 300 000 грн. Детальні умови можна дізнатись на веб-сайтах банків або у їхніх відділеннях.

Зареєструйтесь для отримання гранту на сайті програми IQ energy.

Пам’ятайте, якщо Ви бажаєте отримати грант у рамках програми IQ energy, Вам потрібно зареєструватись на сайті протягом чотирьох місяців після отримання кредиту.

Заповніть форму заявки на отримання гранту. Детальні інструкції надійдуть Вам електронним листом на адресу електронної пошти, яку Ви вказали під час реєстрації заявки для отримання гранту.

На цьому етапі Вам потрібно буде заповнити в режимі онлайн форму заявки та завантажити допоміжні файли, наприклад, скановані версії рахунка-фактури та фотографії проекту.

Важливо! На момент подачі заявки, кредит обов’язково має бути діючим.

Після ухвалення гранту в системі, отримайте виплату в банку, який надав Вам кредит у рамках програми IQ energy. Максимальна сума гранту – 3 000 євро. Виплата гранту здійснюється на поточний рахунок клієнта. Гранти виплачуються щомісячно. Валюта виплати гранту – євро, за офіційним курсом НБУ на дату надання кредиту.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!