fbpx

СИСТЕМА УТЕПЛЕННЯ MAJSTERPOL DEKO

MAJSTERGRUNT ГЛИБОКО ПРОНИКАЄ

Служить для грунтовання поверхні з метою підвищення його несучої здатності. Дошку можна використовувати на поверхнях , виконаних з цементних, цементно-вапняних штукатурок, гіпсокартонних плит, силікатної та керамічної цегли, бетону.
Витрата: 0,1-0,2 кг/м²

DEKOLEP ДВОКОМПОНЕНТНИЙ ДИСПЕРСІЙНИЙ КЛЕЙ

Двокомпонентний дисперсійний клей, служить для монтажу облицювання. Володіє дуже хорошою початковій адгезію, що полегшує монтаж панелей. Відрізняється підвищеною міцністю, що гарантує міцність з'єднання.
Витрата: 3,0 - 5,0 кг/м²

RUSTIKA ДЕКОРАТИВНА ПАНЕЛЬ

Облицювання, що імітує натуральну дошку, що випускається більш ніж в десяти варіантах розташування деревного візерунка. Завдяки цьому можливе унікальне планування монтажу. Еластичність панелей дозволяє легко монтувати їх також на закруглених поверхнях.
Ширина 155мм ± 3
Довжина 2420 ± 3мм

DEKO ЛАК

Служить для лакування панелей з метою надання їм відповідного кольору. Лак захищає виконане облицювання від впливу атмосферних явищ. Доступний у 8 кольорах, які найбільш часто зустірчаються у забарвленнях дошки.
Витрата: 0,1 - 0,12 кг/м² (при дворазовому покритті)

ФАСАДНА ДОШКА RUSTIKA КРОК ЗА КРОКОМ

Покрийте підготовлену стіну грунтовкою MAJSTERGRUNT ГЛИБОКО проникаючим. Зачекайте, поки висохне. Розплануйте розміщення облицювання "RUSTIKA" на даній поверхні, так, щоб уникнути зайвих відходів. В ході монтажу зверніть увагу на чергування декору. Приготуйте двокомпонентний клей DEKOLEP. Поверхня, на якій будуть монтуватися панелі, рівномірно покрийте клеєм за допомогою зубчастого полутерка.

Вмонтовуйте панелі стик або з невеликими проміжками так, щоб після їх притиснення клейова маса заповнила всі щілини. Черговий крок - кожну дошку притисніть гумовим валиком. Після висихання всієї виконаної поверхні нанесіть щіткою лак DEKO. Залежно від бажаного кінцевого ефекту нанесіть як мінімум два шари лаку.

покрийте
грунтовкою

планування
розміщення
панелей

приклеювання
панелей

лакування
щіткою

Системне рішення DEKO

1. MAJSTERGRUNT глибоко проникає
2. DEKOLEP двокомпонентний дисперсійний клей
3. RUSTIKA декоративна панель
4. DEKO ЛАК

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!