fbpx

Красивий цегляний фасад доступний для Вас

Цегляні фасади елегантні і універсальні, про що свідчать сотні років їх присутності у краєвиді міст та сіл у цілому світі. Системне рішення Цегляні фасади елегантні і універсальні, про що свідчать сотні років їх присутності у краєвиді міст та сіл у цілому світі. Системне рішення MASTER BRICK це оптимальна будівельно-естетична пропозиція для всіх, які хочуть мешкати у домі з характером.

Завдяки багатолітнім випробуванням продукції та технології її застосування, нам вдалося досягти бажаного результату, яким є пропозиція візуально наближена до оригіналу, a при цьому має багато переваг, які відсутні для оригіналу. До найважливіших відноситься низька питома вага маси, завдяки якій не має необхідності зміцнювати стіни будинку вже на етапі мурування чи пізніше. Сам процес нанесення коротший та швидший і не вимагає залучення великих фінансових коштів. У випадку натуральних матеріалів мусимо брати до уваги багатоетапність та складність будівельних робіт, які вимагають широкого знання фахівців та багато грошей. Пропоноване рішення забезпечує повторюваність кольорів та можливість підкреслити навіть найбільш недоступні архітектурні деталі будинку.

Продукція доступна у системі MajsterPol Natural системне рішення MASTER BRICK:

MASTER BRICK GROUND

Служить для ґрунтування основи перед нанесенням штукатурки MASTER BRICK. Полегшує адгезію штукатурної маси до основи, полегшує штукатурні роботи, вирівнює хід процесу тужавлення та висихання нанесеної штукатурки. Завдяки вмісту абсорбера UV, колір ґрунту залишається без змін протягом довгого часу. Додатково він захищається найсучаснішим на ринку капсульованим біоцидом. Застосований біоцид, завдяки довготривалому виділенню трьох активних компонентів, забезпечує довгий і стійкий захист покриття від міробіологічної корозії.
Витрата: 1,6-1,8 кг/м²

ШАБЛОН BRICK

Шаблон, який відображує найпопулярнішу традиційну укладку цегли у клінкерних стінках.
Витрата: шаблон 1 штука = 0,91 м²

MASTER BRICK

Служить для виконання фасадів будинків при використанні шаблонів, які відображують клінкерну цеглу. Є фарбованою масою з пластичною консистенцією на основі водної стироло-акрилової дисперсії, доступною у 11 найбільш відомих кольорах клінкерної цегли. Створює дуже еластичне та стійке покриття.
Витрата: 1,6-1,8 кг/м²

MASTER TONE COLOR

Лак призначений для декоративного відтінювання поверхні штукатурки MASTER BRICK, завдяки якому можна отримати на поверхні штукатурки ефект, наближений до натуральних відтінків клінкерної цегли.
Витрата: 0,1 – 0,12 кг/м²

MASTER TONE TOP COAT

Лак призначений для декоративного та захисного фарбування поверхні штукатурки MASTER BRICK, завдяки якому захищаємо цілу поверхню штукатурки, надаючи її делікатний блиск. Завдяки вмісту UV-абсорбера у лаку, колір штукатурки, яка забезпечується залишається без змін протягом довгого часу. Додатково він захищений найсучаснішим на ринку капсульованим біоцидом. Застосований біоцид, завдяки довготривалому виділенню трьох активних компонентів, забезпечує довгий і стійкий захист покриття від міробіологічної корозії.
Витрата: 0,1 – 0,12 кг/м²

Фасадна цегла MASTER BRICK

Пофарбуйте відповідно підготовлену стіну ґрунтом MASTER BRICK GROUND (виберіть один з п’яти доступних кольорів). Зачекайте до висихання. Наклеїть ШАБЛОН BRICK з вибраним взірцем укладки цегли на поверхню покриту ґрунтом. Нанесіть масу MASTER BRICK у кольорі, який підходить до решти архітектурних деталей будинку.

Якщо хочете отримати ефект різних відтінків цегли виберіть MASTER TONE COLOR i нанесіть його на окрему цеглу, розміщену нерегулярно на поверхні стіни. Ціле захистіть MASTER TONE TOP COAT безбарвним або перловим. Після повного висихання лаку слід обережно відірвати шаблон і готове!

фарбування
ґрунтом

приклеювання
шаблону

нанесення
маси

відтінювання

лакування
валиком,
пензлем або
набризкуванням

Система утеплення MAJSTER-POL NATURAL - рішення MASTER BRICK

1. Основа
2. Клейовий розчин Styrolep K
3. Стартова планка
4. Пінополістирольна плита
5. Механічний з’єднувач
6. Клейовий розчин Styrolep Z
7. Сітка зі скловолокна
8. MASTER BRICK GROUND
9. MASTER BRICK
10. MASTER TONE

АЛЯСКА

ІБЕРІЯ

ЄРУСАЛИМ

ФІНЛЯНДІЯ

ПОЛІНЕЗІЯ

ПАТАГОНІЯ

КОПЕНГАГЕН

БУРГУНДІЯ

ІСЛАНДІЯ

КОРНУОЛЛ

ОСЕТІЯ

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!